Různé

Chytání ryb na rybníce

Cena povolenky: dospělý  500,-Kč na rok, děti 200,- Kč na rok, prodej na
v úředních hodinách.

 Rybářský řád v příloze.

urad:

8. Rybářské závody na rybníce, 14.4.2018

Počasí nám po dlouhé době konečně dopřálo slunečný a teplý den, a tak bylo i díky dobrému občerstvení, které zajistili  místní hasiči, o vše postaráno. Rybám předkládaná návnada též chutnala a výsledek byl velkým překvapením. Přítomných 28 závodníků ( 25 dospělých a 3 děti) bylo spokojeno. Při snažení dětí o ulovení ryby samozřejmě pomáhali rodiče, kteří u těchto rybářů jsou povinností,ale přes snahu všech se dětem podařilo ulovit poze 2 menší ryby.

urad:

7.Rybářské závody na rybníce, 14.4.2017

Rybářské závody na rybníce 14. 4. 2017

Již 7. rokem se uskutečnily závody na našem obecním rybníce, počasí se vydařilo, závodníků se  přihlásilo též dost, o naplnění hladových rybářů bylo  našimi hasiči dobře postaráno, a mohlo se začít.

urad:

Nohejbalový turnaj

Nohejbalový turnaj „O putovní pohár starosty obce Břežany II – 2. ročník“

urad:

Den Země na Klepci -15.4.2017

Obec Břežany se opět zapojila do akce Den Země na Klepci. Programová náplň se nesla v duchu  Velikonoc a nosným tématem byla oslava 40.výročí přírodní památky Klepce (CHPV 1977)

urad:

Den Země na Klepci- 16.4.2016

Obec Břežany II se v sobotu 16.4.2016 poprvé zapojila do akce Den Země na Klepci. Okolní obce zde ve stanovém městečku představují svoji obec. Doprovodé stánky a soutěže jsou oblíbené u dětí i dospělých.

 

urad:

Výlety a akce klubu důchodců

Rok 2016

Tradičně každou první středu v měsíci mají naši důchodci rezervovanou pro svá setkání ve volební místnosti. Zde mají příležitost si popovídat u kávy a sladkých dobrot, které vždy někdo připraví.

urad:

Pozvánka na komentovanou procházku do Chrástnice

Spolek PRO II všechny srdečně zve na komentovanou procházku do lomu Chrástnice, která se bude konat v sobotu 8.10.2016. Sraz je ve 13 hod u kapličky.

urad:

Rozpis kol šipkařů- Smrkáči Břežany II na sezónu 2016-2017

urad:

Břežany II v čase

V sobotu 2.7. 2016 se od 15 hodin na návsi u bývalé mateřské školky konala slavnost Břežany II v čase.

Ještě na podzim loňského roku jsme se rozhodli oslavit 700 let naší obce, které mělo připadnout na letošní rok 2016. S ohledem na nově zpracovanou historii a nejnovější poznatky dnes můžeme s jistotou říci, že je naše obec starší a první písemná zmínka je z roku1305 (mylně spojovaná s historii obce Břežany nad Ohří - dnes místní části města Budyně nad Ohří)  .

Na základě i této skutečnosti vznikla nová publikace- Břežany II a jejich historie.

urad:

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Různé